Нові функції розумних годин Huawei Watch 3 і Watch GT 3: Визначення гіпертонії, передбачення інфаркту і постійний моніторинг температури тіла

23.01.2021 - Просмотров: 26

Сьогодні компанія Huawei відкрила для себе напрямок, в якому будуть розроблятися технології визначення життєвих показників у фірмових інтелектуальних годинах. Як виявилося, вже в цьому році компанія Huawei працює над трьома дослідженнями, які вже будуть перетворені у вбудовані алгоритми для нового покоління смарт-годин Huawei Watch 3 і Watch GT 3.

Перше дослідження стосується гіпертонії. В даний час артеріальна гіпертензія є одним з найбільш поширених хронічних захворювань, яке служить тригером для розвитку різних серцево-судинних і цереброваскулярних захворювань. Її також називають"невидимим вбивцею здоров’я & quot;. Компанія Huawei проводить дослідження з проблеми гіпертонії з провідними медичними установами Китаю, і її метою є подальше підвищення точності вимірювання артеріального тиску, а також розробка активної системи управління артеріальним тиском, від скринінгу до раннього автоматичного оповіщення.

Друге дослідження-безперервний моніторинг температури активного тіла. У нових інтелектуальних годинниках компанія має намір застосовувати Високоточні датчики, які будуть розраховувати температуру всього тіла в залежності від температури зап’ястя і за допомогою спеціального алгоритму компенсації. На додаток до високоточних безперервних показників температури тіла, інтелектуальні годинники зможуть перевіряти аномальні температурні умови тіла. І робити це автоматично.

Нарешті, третє дослідження, також дуже важливе. Huawei хоче навчити своїх розумних годин, щоб виявити стан коронарних судин і таким чином запобігти такі умови, як стенокардія або інфаркт міокарда.

Ці функції будуть реалізовуватися в готових пристроях у міру їх появи. Але всі три, швидше за все, з’являться в лінійках інтелектуальних годин Huawei Watch 3 і Watch GT 3.