Новий патент Apple описує поєднання блоку тактильної віддачі і акумулятора смарт-годин Apple Watch

31.01.2021 - Просмотров: 25

У базі даних Управління по патентах і товарних знаків США (US Patent and Trademark Office) з’явилася інформація про незвичайну функції, яка може з’явитися в одному з майбутніх поколінь розумних годин Apple Watch. Про це повідомляє портал GSM Arena.

Креслення та інженерні документи описують технологію, за допомогою якої батарея розумних годин може бути перетворена в тактильний двигун з тактильною віддачею. Ця функція є дуже важливим елементом взаємодії користувача зі смарт-годинником, так як замінює класичну вібрацію світловими вібраціями різної інтенсивності.

Малюнок з патенту

З точки зору інженерії, разом з акумулятором таке апаратне обладнання займає досить багато місця всередині корпусу. Тому Apple Watch має відносно велику товщину. Але, перемістивши акумулятор всередину тактильного модуля двигуна замість звичайного металевого стрижня, вібрації якого створюють ту ж тактильну віддачу, можна зменшити товщину корпусу в кілька разів. Хоча не можна виключати і того, що інженери придумають краще і неочевидне застосування для того простору, яке з’явилося.

Цілком можливо, що таким чином компанія зможе збільшити розмір батареї і, відповідно, її ємність. З іншого боку, не факт, що патент, отриманий Apple, буде застосований на практиці, принаймні, в найближчі кілька років.