Один з найбільших партнерів Apple готується до запуску виробництва iPhone в Індії

21.01.2021 - Просмотров: 13

Компанія Pegatron, другий за величиною партнер Apple за контрактом, орендувала виробничий майданчик площею 46 500 кв.М в промисловому парку недалеко від міста Ченнаї, штат Тамілнад, Індія, для складання і зберігання пристроїв, повідомляє портал Financial Express.

Раніше повідомлялося, що компанія планує витратити близько $150 млн.На розгортання складальних виробництв смартфонів iPhone в індійському штаті Таміл-Наду. Хоча Pegatron не розкриває, для чого буде використовуватися цей об’єкт, джерела в уряді штату повідомили, що він був орендований для діяльності, пов’язаної з співпрацею з Apple.

У тому ж штаті, в Шріперумбудурі, є заводом іншого партнера Apple за контрактом, Foxconn. В даний час вона виробляє смартфони iPhone, в тому числі модель iPhone 11.

Досі, виробництво iPhone в Індії зосереджена на більш дешевих або старих моделей. У серпні 2020 року з’ясувалося, що Apple планує мати iPhone 12 виробництва в Індії до 2021 року.

За даними Financial Express, Таміл Наду, популярний центр електроніки в Індії, також розмістив виробництво ряду великих технологічних компаній, у тому числі Samsung, Motorola і Nokia.