Panasonic представив вакуумний контейнер для транспортування медичних матеріалів і вакцин при-70c

29.01.2021 - Просмотров: 20

Японська компанія Panasonic оголосила про розробку інноваційного термоконтейнера VIXELL з вакуумною ізоляцією, який дозволяє зберігати і транспортувати вакцини і Медичні матеріали при наднизькій температурі до-70С протягом 18 днів.

Як відзначають в компанії, до цих пір холодні бокси проводилися в основному шляхом з’єднання панелей з вакуумною ізоляцією (ВІП). Однак істотним недоліком цієї конструкції було те, що холодне повітря просочувався через зазори в стиках панелей.

Використання фірмового методу лиття під тиском при виробництві вакуумних термоконтейнерів VIXELL дозволяє повністю вирішити проблему витоку холодного повітря, яка неминуче виникає при використанні термоконтейнерів, зібраних з окремих панелей. 57-Літровий контейнер Panasonic використовує в якості ізоляційного матеріалу пінополіуретан і скловату, які утримують холод приблизно на 30% ефективніше в порівнянні з попередніми прототипами.

Всередині коробок VIXELL є спеціальні відсіки для зберігання, які можна підтримувати при різних температурах-заповнюючи ці блоки всередині і зовні холодоагентом. Змінюючи типи холодоагентів і їх кількість, VIXELL може забезпечити широкий діапазон температур-від температури сухого льоду (нижче-70С) до-20С і навіть діапазон 2с-8С.

До недавнього часу ізоляційні матеріали в охолоджуючих контейнерах були покриті пластиковими листами. Однак при використанні сухого льоду в якості холодоагенту температура пластика впала до "температури крихкості", а це означає, що зріс ризик його пошкодження при падінні або вібрації під час транспортування. Амортизуюча конструкція VIXELL пом’якшує удар і знижує ризик пошкодження пластику при падінні коробки, що забезпечує більш надійну і стабільну транспортування навіть в температурній зоні сухого льоду.

Panasonic планує розпочати постачання теплових коробок vixell фармацевтичним та логістичним компаніям до березня 2021 року.