Передове підприємство в США компанія Samsung розраховує ввести в дію в 2023 році

05.02.2021 - Просмотров: 42

Південнокорейська компанія Samsung Electronics вже має завод в Техасі, який виробляє компоненти з використанням зрілих літографічних технологій. За попередніми даними, тут же з’явиться і більш сучасне виробництво. Компанія готова витратити на будівництво підприємства 17 мільярдів доларів, і воно почне свою роботу в третьому кварталі 2023 року.

Джерело зображення: Reuters

Подробицями про плани Samsung Electronics ділиться агентство Reuters з посиланням на регіональні ЗМІ і документи, відправлені владі Техасу. Корейська компанія вже має ділянку площею 259 гектарів, на якій може бути побудовано нове підприємство площею 650 тисяч квадратних метрів. Техас – не єдине місце, яке розглядається для будівництва підприємства, з цим штатом конкурують Арізона і Нью-Йорк. Влада останньої держави, як зазначається, навіть звернулася до Samsung із запрошенням побудувати компанію в цьому регіоні, пообіцявши натомість державні субсидії. Влада Техасу готова виділити Samsung не менше $805,5 млн податкових пільг, розподілених протягом двадцяти років. Раніше повідомлялося, що в США Samsung зможе випускати 3-нм продукцію.

Бюджет будівництва досягне 17 мільярдів доларів, якщо буде прийнято позитивне рішення по проекту, то фундамент буде закладений в Техасі в наступному кварталі, а випускати продукцію компанія зможе вже в третьому кварталі 2023 року. Можна очікувати, що Samsung спробує випередити TSMC з конкуруючим проектом, який передбачає будівництво заводу в Арізоні з виробництва 5-нм продукції. Тайванська компанія має намір почати виробництво 5-нм продукції в США до 2024 року. TSMC готова витратити на будівництво підприємства 12 мільярдів доларів, але також розраховує на надання деяких субсидій американською владою.