Перший живий ролик з робочим Samsung Galaxy S21 + з’явився в мережі за місяць до анонса

11.12.2020 - Просмотров: 21

Samsung готується до випуску своєї флагманської серії Galaxy S21, а офіційний дебют очікується не раніше Місяця. Тим часом в мережі з’явилося відео, в якому нібито демонструється відмінно працюючий смартфон Galaxy S21+.

Відео було опубліковано відеоблогером під псевдонімом Random Stuff 2 на YouTube. Незважаючи на те, що на пристрої у відео все "зайві" написи ретельно записані, дизайн пристрою досить пізнаваний, щоб повірити твердженням про те, що це саме Galaxy S21+. Можливо, незабаром воно буде видалено, але скріншоти з цього відео вже циркулювали по мережі.

Можна звернути увагу на плоский екран і дуже тонкі кадри по всьому дисплею, включаючи нижній край, який традиційно ширше, ніж у Samsung з боків і верхніх країв. Також добре видно характерна конструкція основної камери на задній панелі.

Поверхня задньої панелі матова, і важко сказати, пластик це або скло. З чуток, Samsung схиляється до пластикового корпусу навіть в не найдоступнішою моделі серії.

Також відеоблогер запустив Geekbench 5 на смартфоні з балами 1115 і 3326 відповідно. Це значний прогрес у порівнянні з Galaxy S20 + з балами 830 і 3087.

Очікується, що 14 січня на заході відбудеться офіційний дебют Galaxy S21, S21 + і S21 Ultra.