Представлений революційний смартфон Xiaomi. Його екран-водоспад загнутий з усіх боків

05.02.2021 - Просмотров: 52

Сьогодні Xiaomi представила ще один революційний смартфон, подібних якому ви ще не бачили. Він оснащений екраном-водоспадом, який сильно зігнутий з усіх чотирьох сторін.

Раніше генеральний директор Xiaomi Лей Цзюнь (Lei Jun) на своїй сторінці в соціальній мережі Weibo повідомив, що сьогодні відбудеться презентація нового пристрою. У тизері натякалося, що мова йде про гнучкий смартфон, але підтвердилося лише припущення про використання водоспадного екрану.

Xiaomi повідомляє, що пристрій використовує революційний екран, який вигнутий під кутом 88° з усіх боків. Насправді всі рамки були замінені екраном (видно тільки частини корпусу по кутах), крім того, смартфон не має кнопок і отворів. При створенні цього смартфона компанія зареєструвала 46 патентів по всьому світу.

Смартфон використовує перший в галузі водоспадний екран з чотирма кривими, але реальна проблема полягає у виробництві скла такої форми. Xiaomi створила власне обладнання для обробки скла при температурі 800 °C і високому тиску.

Смартфон має підекранну фронтальну камеру, звук передається за допомогою вібрації екрану, також анонсована підтримка високошвидкісної швидкої зарядки та інших інноваційних технологій.

Поки що це все подробиці про новий продукт.