Прибутковість Samsung Electronics в минулому році була значно нижчою, ніж у TSMC і Intel

25.01.2021 - Просмотров: 44

Південнокорейський гігант Samsung Electronics регулярно конкурує з Intel за звання найбільшого виробника електронних компонентів у світі, але його прибуток найнижчий серед лідерів галузі. Це пояснює бажання керівництва Samsung перейти від виробництва пам’яті до контрактного бізнесу.

Початкове зображення: Maeil Business News Korea

Варто нагадати, що віце-президент Samsung Electronics Лі Чже Ен, керуючий імперією свого покійного батька, в даний час стикається з новим Кримінальним вироком, так що бізнес компанії може постраждати. Цього року Samsung Electronics має намір утримати свої капітальні витрати на рівні 30 мільярдів доларів, випередивши як Intel, так і TSMC. Велика частина коштів буде і далі витрачатися на потреби бізнесу з виробництва чіпів пам’яті, хоча Samsung не втрачає надії стати великим контрактним виробником продукції сторонніх виробників. NVIDIA, Qualcomm і Tesla вже є клієнтами Samsung у цій галузі.

Повний квартальний звіт від Samsung Electronics буде опублікований 28 січня, в той час як Business Korea намагається передбачити, які ключові цифри будуть представлені інвесторам і акціонерам. У напівпровідниковому сегменті Samsung Electronics розраховує заробити 73 трильйони вон ($66,2 млрд.), А операційний прибуток не перевищить 19 трильйонів вон ($17,2 млрд.). Рентабельність операційного прибутку компанії складе 26%. Операційна рентабельність Intel в минулому році була близька до 30%, А TSMC – 42,3%. Зниження рентабельності залишає Samsung менше власних коштів на розробку і освоєння нових технологій. Показник повинен бути поліпшений, інакше Samsung просто не зможе витримати конкурентну гонку зі зростаючим оборотом капіталу.