Redmi не хоче йти по шляху Xiaomi і піднімати ціну своїх флагманів

14.12.2020 - Просмотров: 33

Очікується, що Redmi представить свій флагманський смартфон на базі одночіпової системи Snapdragon 888 в кінці цього або початку наступного року. Йдеться про Redmi K40 Pro, який, як очікується, замінить Redmi K30 Pro.

Xiaomi новий менеджер по продуктам Wang Teng Thomas на своїй сторінці в китайській соціальній мережі Weibo підтвердив дуже важливу деталь про дизайн дисплея Redmi K40 Pro. Один з користувачів Weibo поцікавився, чи буде Redmi використовувати вигнуті дисплеї, на що другий Wang Teng Thomas відповів негативно, додавши, що компанія не планує йти в цьому напрямку в найближчому майбутньому. Таким чином, Redmi K40 Pro збереже плоский екран, який багато користувачів вважають за краще.

Redmi K30

Може бути кілька причин для такого рішення, але головна з них – ціна. Вигнуті екрани коштують дорожче, а Redmi не хоче піднімати ціну на свої смартфони. Зростання цін на Xiaomi Mi 10 і Mi 10 Pro в цьому році був зустрінутий негативно багатьма шанувальниками смартфонів компанії. І поки невідомо, скільки коштуватимуть смартфони Xiaomi Mi 11 і Mi 11 Pro.

Згідно з останніми повідомленнями, Redmi K40 і Redmi K40 Pro втратять підпис висувної камери selfie, яка була у їхніх попередників. Очікується, що смартфони, як і більшість сучасних смартфонів, отримають виїмку на екрані. Redmi K40 Pro повинен отримати високу частоту оновлення OLED екрану, а отвір для передньої камери складе всього 3,7 мм. Крім флагманської платформи, також очікується підтримка швидкої зарядки. Що стосується стандартної моделі Redmi K40, то вона повинна отримати РК-екран і акумулятор ємністю 4500 мА*год.