Різдвяний подарунок від Apple. Комісія в App Store знижена вдвічі раніше терміну

25.12.2020 - Просмотров: 12

У листопаді Apple офіційно оголосила, що всі розробники, які заробляють менше 1 мільйона доларів на рік від продажів додатків і покупок в App Store, будуть платити Apple 15% комісійних замість стандартних 30%.

Раніше на цьому тижні Apple почала розсилку по електронній пошті прийнятних розробників про їх прийняття в програму, зазначивши, що знижена 15% ставка комісії набуде чинності до 1 січня 2021 року. Тим не менш, Apple вирішила зробити різдвяний подарунок, деякі розробники вже підтвердили, що 15% ставка застосовується до їх заробітку.

Розробники, які підтвердили зниження комісії, включають в себе Девіда Ходжа, творця автомобільного додатка Tesla Nikola для iPhone, і Джейкоба Горбана, розробника програми для редагування фотографій ImageFramer для Mac.

Стандартні 30% комісії Apple як і раніше поширюється на розробників вище порога в 1 мільйон доларів. Це викликало критику з боку відомих компаній. Представники Spotify заявили, що зміна комісії Apple демонструє, що "політика App Store є довільною і примхливою", в той час як генеральний директор Epic Games тім Суїні сказав, що Apple "обманює співтовариство клаптиковою ковдрою спеціальних пропозицій". Головний технічний директор Basecamp Девід Хайнемейер Ханссон сказав, що Apple намагається "зробити так, щоб будь-який розробник, який заробляє більше 1 мільйона доларів, виглядав жадібним".