Розробники Google Фото оптимізували інтерфейс для Android-планшетів

24.01.2021 - Просмотров: 19

У середині минулого року компанія Google випустила значне оновлення свого мобільного додатку "Фото Google". Воно принесло кілька нових функцій і оновлений інтерфейс на Android-смартфонах. Тепер оптимізований інтерфейс Google Photos доступний на планшетах Android.

Джерело зазначає, що в новий користувальницький інтерфейс Фото Google було внесено кілька змін, які роблять більш зручним взаємодію зі службою на пристроях з великим екраном. Варто відзначити зміну розташування навігаційної панелі, яка була перенесена в бічну панель. Над нею розташована панель пошуку, за допомогою якої можна швидко знайти потрібні файли. Також були додані значки

Для швидкої навігації за даними, що зберігаються в пам’яті пристрою, інструментів редагування, сміттєвого відра і т.Д. Також були відзначені інші зміни, які повинні зробити роботу з фотографіями Google на планшетах більш зручною. Ці зміни очікуються, так як довгий час додаток на планшетах Android виглядало так само, як на смартфонах, тобто. Воно не використовувало переваги великого екрану.

Повідомляється, що оптимізація користувальницького інтерфейсу для планшетів Android з’явилася в Google Photos 5.25. Джерело зазначає, що дана версія програми поки не є загальнодоступною. Крім того, додаток Google Photos для iOS також поки не було оновлено – ймовірно, це станеться пізніше.