Розумні окуляри Apple зможуть динамічно затемнюватися, щоб доповнена реальність краще поєднувалася з реальним світом

17.12.2020 - Просмотров: 27

Чутки про те, що Apple готує Розумні окуляри, ходять вже давно. Сьогодні був опублікований новий патент, що описує деякі можливості, які може отримати пристрій. Йдеться про об’єктиви, які зможуть налаштувати зображення таким чином, щоб елементи доповненої реальності поєднувалися з реальним світом.

Компанія давно працює над ідеєю настроюваних об’єктивів. Спочатку ця функція повинна була допомогти людям з проблемами із зором, але тепер Apple знайшла для неї нове застосування. У патенті під назвою"Localized Optical Adjustable Display System & quot; описується, як лінзи можуть змінювати свої властивості для кращого відображення елементів доповненої реальності. Згідно з інформацією, що міститься в заявці, лінзи зможуть динамічно змінювати свою яскравість, так що накладені графічні ефекти не будуть виглядати чужорідними. Передбачається, що лінзи будуть виготовлені з електрично регульованого металлсодержащего матеріалу.

На жаль, при сучасному рівні технології описані в патенті Оптичні компоненти можуть бути занадто громіздкими або важкими. Крім того, вони можуть демонструвати небажані Графічні артефакти.