Samsung дійсно готує 600-мегапіксельну камеру для смартфонів

05.12.2020 - Просмотров: 14

Дуже авторитетний онлайн-інформатор під назвою Ice Universe повідомив у квітні цього року, що майбутня компанія випустить сенсори з роздільною здатністю 600 мегапікселів, які перевищать можливості людського ока. Зараз Інсайдер підтвердив, що такий датчик Дійсно вже знаходиться в розробці.

Цей Інсайдер неодноразово підтверджував, що у нього є контакти у відділі розробки південнокорейської компанії Samsung, він першим опублікував реальні зображення Galaxy S20 і багато іншої достовірної інформації, так що його слова безумовно варто послухати.

Це зображення показує, якою може бути 600-мегапіксельна камера на вашому смартфоні, якщо Samsung принципово не змінить технологію. У цьому випадку одна тільки камера буде займати 12% площі задньої панелі, а блок камери буде виступати на 22 мм вище задньої панелі смартфона. Звичайно, це буде вкрай незручно, тому буде дуже цікаво подивитися, як Samsung реалізує таку високу роздільну здатність в сенсорі ISOCELL наступного покоління.

Навряд чи в наступному році на ринку з’являться смартфони з такими камерами. Після появи датчика зображення Samsung з роздільною здатністю 108 мегапікселів інсайдери очікують появи 192-мегапіксельної матриці.