Samsung Galaxy Note 20 отримали стабільну прошивку One UI 3.0 На Android 11

15.12.2020 - Просмотров: 85

Пару тижнів тому Samsung почав випуск стабільної прошивки One UI 3.0 На базі Android 11 для смартфонів серії Galaxy S20. Тепер компанія приступила до установки свіжого програмного забезпечення для пристроїв сімейства Galaxy Note 20. У вихідні користувачі американського стільникового оператора AT & amp; T отримали нову прошивку.

Оновлення & quot;важить & quot; 2,5 ГБ і містить оновлення безпеки від Google, датоване груднем цього року. На жаль, користувачам з інших регіонів доведеться почекати ще трохи. Раніше повідомлялося, що резиденти Європи та Азії отримають нову прошивку в січні. Після ноти 20 один UI 3.0 На базі Android 11 отримає Galaxy Fold, ноту 10 і S10. Очікується, що користувачі S20 FE зможуть оновити свої смартфони до останньої версії програмного забезпечення лише через пару місяців.

Нагадаємо, що смартфони Samsung серії Galaxy Note 20 можуть бути останніми членами сім’ї. Вже підтверджено, що смартфони Galaxy S21 Ultra отримають підтримку стилуса S-Pen, що робить подальший розвиток серії Galaxy Note непрактичним. Очікується, що деякі складні пристрої компанії також отримають підтримку щупів.