Samsung Galaxy S21 і iPhone 12 позують разом

17.12.2020 - Просмотров: 42

Відомий мережевий інформатор під псевдонімом Ice Universe, який часто ділиться ексклюзивною інформацією про новинки в мобільній індустрії, розмістив зображення, що демонструє прийдешній смартфон Samsung Galaxy S21 і вже випущений iPhone 12.

Перше офіційне зображення Samsung Galaxy S21 було опубліковано пару днів тому, також стався витік розмірів, що дозволило показати Samsung Galaxy S21 і iPhone 12 в одному і тому ж зображенні в правильному масштабі.

Ви можете бачити, що Samsung Galaxy S21 має зменшені рамки екрану з боків, а у верхній частині, як і в передній камері, це справа особистого переваги. Деякі не помічають чубок в iPhone і вважають, що навіть маленький отвір псує дизайн смартфона. Інші впевнені в зворотному.

Слова цього інсайдера варто почути, так як він неодноразово надавав достовірну інформацію про нові продукти. Він першим точно передбачив появу на ринку смартфонів з водоспадом, а також передбачив анонс Xiaomi Mi Mix Alpha з зачохленим екраном. Також ця людина неодноразово доводив, що у нього є зв’язки в різних компаніях і просочилася інформація не тільки про дизайн смартфонів, але і про нові датчиках зображення і іншому обладнанні.

14 Січня буде представлена галактика Samsung Galaxy S21.