Samsung Galaxy S21 отримає покращений підекранний сканер відбитків-він буде швидше і значно більше

09.12.2020 - Просмотров: 33

Чим ближче офіційне оголошення флагманського сімейства Samsung Galaxy S21 – тим більше витоків і чуток про нові продукти в мережі. Цього разу інформацією поділилася знаменита інсайдерська Крижана Всесвіт.

Чого очікувати

За його словами, смартфони Galaxy S21 отримають покращений сканер відбитків пальців, розташований під дисплеєм. Спочатку він з’явився в Galaxy S10, а потім в Galaxy S20. З тих пір сенсор не зазнав особливих змін.

Отже, якщо вірити крижаній Всесвіту, то сенсор під дисплеєм буде являти собою квадрат зі сторонами довжиною 8 мм, тобто 64 квадратних міліметра в цілому. Для порівняння, в попередніх моделях були датчики розміром 4х9 мм або 36 квадратних міліметрів.

Ультразвуковий датчик відбитків пальців Galaxy S21 має розмір 8х8=64 мм, що в 1,77 рази більше, ніж у попереднього покоління, а швидкість розблокування збільшена вдвічі. Вам навіть не потрібно натискати на нього, просто натисніть для розблокування.

  • Крижаний Всесвіт (@UniverseIce) 9 грудня 2020 року

Крім розміру, швидкість збільшиться. За словами інсайдера, вона буде збільшена вдвічі. В результаті користувачам не потрібно буде тримати палець на екрані-достатньо одного короткого дотику.

Сподіваюся, датчик буде працювати нормально і стабільно, адже в 2019 році з першими сканерами виникли проблеми: вони працювали тільки з обраними захисними плівками і дозволяли незареєстрованим пальцях розблокувати пристрій.

Джерело: крижаний Всесвіт