Samsung Galaxy S21 отримають бляклі кольори, а підтримка стилуса буде прерогативою Galaxy S21 Ultra

12.12.2020 - Просмотров: 47

Свіжа витік , яку розділяє авторитетний ресурс WinFuture.De, розкриває можливості колірного оформлення і доступних конфігурацій пам’яті всіх смартфонів Samsung серії Galaxy S21. Крім того, підтверджена підтримка фірмового стилуса S-Pen в смартфонах Galaxy S21 Ultra.

WinFuture.De Повідомляє, що новою інформацією поділилися німецькі рітейлери, які вже отримали докладні специфікації майбутніх флагманів від самого Samsung. Вони показали, що базовий Galaxy S21 буде доступний у версіях з об’ємом пам’яті 128 і 256 Гб і буде пофарбований в сірий, білий, рожевий і фіолетовий кольори з заниженими відтінками. S21 + отримає ті ж вбудовані можливості зберігання даних, але цей пристрій не буде доступний в рожевому кольорі.

Що стосується самого передового S21 Ultra, він буде поставлятися тільки в сріблястому і чорному кольорі. Користувачі зможуть вибрати 128, 256 або 512 Гб постійної пам’яті. Приємною особливістю пристрою стане підтримка фірмового стилуса S-Pen. Однак, смартфон не матиме спеціального відсіку для зберігання, як в Galaxy Note. Замість цього компанія випустить спеціальні футляри для "ручки".

Що стосується анонсу флагманської серії, джерела як і раніше наполягають на тому, що вона відбудеться 14 Січня. Однак продажі пристроїв, на думку аналітиків, почнуться тільки в лютому або березні наступного року. Відомо, що версії Galaxy S21 для США і Південної Кореї будуть базуватися на чіпі Snapdragon 888. Модель для міжнародного ринку буде заснована на процесорі Exynos 2100.