Samsung Galaxy S21 Ultra знімає місяць не гірше конкурентів

25.01.2021 - Просмотров: 25

Відомий мережевий інформатор під псевдонімом Ice Universe, який часто ділиться ексклюзивною інформацією про новинки в мобільній індустрії, опублікував фотографію, зроблену на флагманському смартфоні Samsung Galaxy S21 Ultra.

Фотографія зроблена в темряві і демонструє можливості 30-кратного зума Samsung Galaxy S21 Ultra. Фотографія місяця-це нова дисципліна, в якій флагманські телефони з камерами змагаються вже кілька років.

Основна камера смартфона оснащена новим датчиком зображення Samsung ISOCELL HM3 з роздільною здатністю 108 мегапікселів. Вона також оснащена телефотооб’єктивами, які дозволяють робити знімки з 3-кратним і 10-кратним оптичним зумом.

В Samsung Galaxy S21 Ultra використовується новітній сканер відбитків пальців Qualcomm 3D Sonic Sensor Gen 2, який вимірює 8 х 8 мм в порівнянні з 4 х 9 мм моделі першого покоління. Це означає, що площа поверхні розпізнавання збільшилася на 77%. Це дозволяє уникнути помилкових дотиків, а також збирає більше даних (в 1,7 рази) при кожному скануванні. Qualcomm обіцяє, що сканування відбитків пальців для розблокування телефону буде відбуватися на 50% швидше.

Samsung Galaxy S21 Ultra надійде в продаж 5 лютого.