Samsung готує нову версію дорогого хромбука Galaxy Chromebook

03.12.2020 - Просмотров: 44

На початку року Samsung представив на виставці CES 2020 компактний ноутбук преміум-класу Galaxy Chromebook. Зараз компанія готує свого наступника, який, як повідомляється, вийде на ринок під назвою Galaxy Chromebook2. Про це повідомив авторитетний Інсайдер Еван Бласс.

На жаль, на даний момент технічні характеристики пристрою невідомі, але передбачається, що Chromebook2 буде заснований на процесорі Intel 11-го покоління і отримає версію з вбудованим LTE-модемом. Очікується, що Samsung покаже новий комп’ютер у найближчому майбутньому. Передбачається, що, як і його попередник, Chromebook2 буде анонсований на виставці CES.

Нагадаємо, що оригінальний Galaxy Chromebook оснащений 13,3-дюймовою amoled панеллю з роздільною здатністю 4K, яка може похвалитися дивовижною якістю зображення. Пристрій побудований на базі процесора Intel Core i5 дев’ятого покоління, що працює в зв’язці з 16 ГБ оперативної пам’яті. Ємність вбудованого твердотільного накопичувача може досягати 1 ТБ. Цікавою особливістю пристрою є можливість використання в планшетному режимі, що разом з підтримкою стилуса S-Pen серйозно розширює область його застосування.