Samsung представить флагманські смартфони Galaxy S21 вже 14 січня

10.12.2020 - Просмотров: 17

За повідомленням ресурсу Android Authority , світова прем’єра нової серії флагманських смартфонів Galaxy S21 відбудеться 14 Січня. Про це повідомили представники Samsung Opera House, одного з найбільших магазинів південнокорейської компанії в Індії. Нова серія Galaxy S21 надійде в продаж, принаймні, на тому ж ринку, 29 січня.

Індійський магазин Samsung вже почав приймати попередні замовлення на моделі Galaxy S21, Galaxy S21 Plus і Galaxy S21 Ultra. Бажаючим отримати право на покупку однієї з новинок пропонується внести передоплату в розмірі близько $27. На жаль, офіційної вартості пристроїв представники магазину не сказали. У той же час, вони підтвердили, в яких кольорах будуть пропонуватися Смартфони. Для Galaxy S21 буде доступний в сірому, рожевому, фіолетовому і білому кольорах корпусу; для Galaxy S21 Plus версії – Рожевий, Фіолетовий, сріблястий і чорний; а для більш старої моделі Galaxy S21 Ultra – тільки чорний і сріблястий.

Крім того, представники магазину підтвердили ранній витік інформації про конфігурацію камер старої версії Galaxy S21 Ultra. У даній версії смартфона в якості бази буде використовуватися 108-мегапіксельний датчик. Пристрій також буде оснащений лазерним автофокусуванням і двома 10-мегапіксельними датчиками, один з яких пропонує підтримку 10-кратного оптичного зуму. Про особливості четвертого сенсора основного модуля камери представники Samsung в Індії нічого не сказали, але про 12-мегапіксельному сенсорі ходять чутки.

В Індії, як і в багатьох інших країнах світу, смартфони серії Galaxy S21 будуть базуватися на поки ще неоголошеному чіпсеті Samsung Exynos 2100. У деяких регіонах флагманські новинки Samsung будуть пропонуватися на базі процесора Snapdragon 888.