Samsung розраховує зберегти статус найбільшого виробника 5g-смартфонів

11.12.2020 - Просмотров: 20

Компанія Samsung повідомила про досягнення на ринку смартфонів з підтримкою мобільного зв’язку п’ятого покоління (5G), а також представила план розвитку технології Massive MIMO для збільшення пропускної здатності стільникових мереж.

За статистикою компанії Strategy Analytics, в першому півріччі 2020 року лідером по виручці на ринку 5g-смартфонів стала модель Galaxy S20+ з часткою 9%. На другому і третьому місцях опинилися Galaxy S20 Ultra і Galaxy S20 з часткою 8% і 5% відповідно.

&Quot; Samsung зарекомендувала себе як лідер в області 5G і зіграла ключову роль у розвитку 5g по всьому світу. Так як світові поставки смартфонів 5G, за прогнозами, перевищать 660 млн.Пристроїв до кінця наступного року, ми вважаємо, що компанія продовжить залишатися ключовим гравцем у розвитку мобільної мережі наступного покоління ", – стверджує південнокорейський гігант.

Samsung каже, що розвиток мереж 5G спровокує експоненціальне зростання мобільного трафіку. Система Massive MIMO, або Massive Multi-Input, Multi-Output, допоможе впоратися зі зростаючими навантаженнями. Вона дозволяє управляти декількома антенами для концентрації випромінюваних радіосигналів у вузькому промені, орієнтованому на конкретного користувача. В результаті збільшується пропускна здатність і ефективність при одночасному зниженні перешкод між сусідніми користувачами.

&Quot; компанія закладе основу для майбутніх інновацій, впроваджуючи нове покоління Massive MIMO технологій в найближчі роки, покращуючи останні версії 3gpp 16 і 17, а також розподілених FD-MIMO (Full Dimension MIMO) ," відзначає Samsung.

У наступаючому році південнокорейський гігант продовжить активно розширювати свій асортимент 5g-пристроїв. Нові продукти будуть представлені в різних цінових категоріях.