Samsung випередить Apple і представить бездротові мітки для пошуку будь-яких речей раніше. Названа Ціна Galaxy Smart Tag

12.12.2020 - Просмотров: 12

Apple і Samsung одночасно працювали над бездротовими тегами, які користувачі могли використовувати для пошуку абсолютно чого завгодно. За чутками, Apple могла представити AirTag у вересні, але цього не сталося. Хоча дизайн і деякі його можливості вже відомі, офіційна прем’єра AirTag була перенесена, мабуть, на весну. Але Samsung, на відміну від Apple, не збирається відкладати. За словами джерела, дебют Galaxy Smart Tag може відбутися вже 14 Січня одночасно зі смартфонами Galaxy S21 5g і бездротовими навушниками Galaxy buds Pro.

Так виглядає смарт-мітка Samsung Galaxy

Розумна мітка Samsung Galaxy Smart Tag вже вловила патентне зображення, подане в Європейське відомство інтелектуальної власності (EUIPO). Завдяки цьому ми тепер знаємо, що пристрій позначено каталожним номером EL-T5300 і має форму квадрата із закругленими кутами. Для порівняння, мітки AirTag мають круглу форму.

Джерело пише, що Galaxy Smart Tag буде доступний в двох кольорах, чорному і білому. Вартість кожного з них складе близько 15 євро. Але не виключено, що в деяких країнах ціна буде трохи вище – близько 20 євро.