Samsung все-таки припинить випускати смартфони під брендом Galaxy Note, вважають інсайдери

22.01.2021 - Просмотров: 34

Останнім часом в Інтернеті часто з’являються рекламні ролики про хитке майбутнє сімейства смартфонів Samsung Galaxy Note. Сьогодні портал PhoneArena, посилаючись на пости кількох авторитетних інсайдерів, пояснив, чому компанія припиняє випуск своїх флагманських смартфонів серії Galaxy Note.

Початкове зображення: PhoneArena

Galaxy Note завжди виходила після Galaxy S і були "закінченими" версіями цих пристроїв, як правило, в більш строгому дизайні і підтримці Електронної ручки S Pen. Galaxy Note полюбили мільйони користувачів, які докорінно проігнорували оновлення сімейства Galaxy S. Звичайно, це потрапило в кишені Samsung, тому в Galaxy S21 Ultra корейці додали можливість працювати з S Pen, і на додаток оголосили, що вони збираються розширити список пристроїв, які підтримують витончений стилус. Швидше за все, до таких пристроїв приєднаються Смартфони сімейства Z Flip і Z Fold.

Galaxy Note pic.Twitter.Com/nrE5SbxpRu

  • Крижаний Всесвіт (@UniverseIce) 20 січня 2021 року

На цьому тлі, шановний Інсайдер з псевдонімом Ice Unviverse опублікував в Твіттері з заголовком "Galaxy Note" і картинкою, на якій написано "кінець", натяк на кінець сімейства стільникових телефонів.

  1. Тепер ми бачимо, як Oppo і Xiaomi кожен запускає флагман за допомогою панелі LPO Samsung в 1h’21.
  2. Хоча зараз немає Примітки 21, ми можемо побачити Примітки 20 FE..
  3. Відсутність ноти 21 означає, що серія S21 буде продаватися на великих обсягах довше і може переплюнути S10..
  • Росс Янг (@DSCCRoss) 21 січня 2021

Трохи пізніше, інший авторитетний Інсайдер, Янг Росс, також підтвердив цю інформацію, додавши, що Samsung, швидше за все, випустить ще одне остаточне видання для шанувальників бренду, Note 20 FE (Fan Edition) замість Galaxy Note 21.

Інформація про те, що Note 20 Fe знаходиться в розробці, була помічена в нотатках на бразильському сайті Samsung, А також у вихідних кодах деяких інших сторінок офіційного сайту. Правда, все, що відомо про Примітку 20 FE – це те, що вона буде мати 6,5-дюймовий дисплей. Дата виходу смартфона невідома.

У середині грудня Samsung повідомив, що нові пристрої серії Galaxy Note будуть як і раніше випускатися в 2021 році. Однак компанія не уточнила, що це означає. Можливо, це була просто нота 20 FE, а не нота 21.