Samsung запустила попередні замовлення на флагманські смартфони Galaxy S21

18.12.2020 - Просмотров: 4

Samsung через Китайський розділ свого офіційного сайту почав приймати замовлення на флагманські смартфони сімейства Galaxy S21, які будуть представлені менш ніж через місяць – 14 Січня.

На сайті південнокорейського гіганта немає прямих посилань на пристрої Galaxy S21. Замість цього в описі йдеться про"* перших флагманських смартфонах Samsung 2021 з підтримкою мобільного зв’язку 5G* & quot;.

Однак, немає ніяких сумнівів в тому, що мова йде про пристрої серії Galaxy S21. Для резервування одного з пристроїв пропонується перевести близько 15 доларів США-надалі ці гроші будуть відняті з вартості покупки пристрою. Також наголошується, що серед покупців, які розмістили попереднє замовлення, буде обраний 21 щасливчик, який отримає смартфон безкоштовно.

Додамо, що в сімейство Galaxy S21 увійдуть три моделі – базова версія, а також модифікації Galaxy S21+ і Galaxy S21 Ultra. Всі вони будуть мати дисплей з невеликим отвором в центрі у верхній частині для однієї фронтальної камери. Galaxy S21 Ultra отримає задню чотирикамерну камеру, в той час як дві інші версії матимуть потрійні камери. Всі новинки зможуть функціонувати в мобільних мережах п’ятого покоління.