Ще один плюс в скарбничку Android 12. Настроювані ефекти вібрації в іграх

21.01.2021 - Просмотров: 18

Останнім часом почастішали витоку нової інформації про мобільну операційну систему Android 12, яку учасники форуму XDA Developers знаходять в рядках коду Android Open Source Project.

Згідно з джерелом, Google має намір запропонувати користувачам мобільних пристроїв під управлінням Android 12 поліпшені вібраційні ефекти в іграх. Це має сенс, враховуючи триваюче зростання популярності, а також кількості та якості мобільних ігор.

На даний момент вібрація в іграх для Android працює досить примітивно, тобто вона або є, або ні. Навіть коли сучасні ігрові контролери підключені до мобільних пристроїв, користувачі отримують слабку вібраційну реакцію на свої дії в грі, що знижує загальний рівень вражень.

Як повідомляють розробники XDA, компанія Google додала в проект Android Open Source рядки, що вказують на поліпшення функції вібрації геймпада. Зокрема, згадується підтримка управління амплітудою вібрації, що відкриває можливості для створення настроюються вібраційних ефектів.

Ця функція стане в нагоді в багатьох консольних іграх, які можна оцінити на мобільних пристроях за допомогою хмарних сервісів, таких як Google Stadia, Nvidia GeForce Now і так далі.