Слідом за Intel: Apple розробляє власний модем і хоче відмовитися від мікросхем Qualcomm

12.12.2020 - Просмотров: 12

Минулого місяця компанія Apple представила свій перший фірмовий процесор M1 на базі ARM, який вже отримав нові MacBook Air, MacBook Pro і Mac Mini. Таким чином, Apple хоче поступово відмовитися від процесорів Intel. Як виявилося, після Intel, інша компанія незабаром буде відхилена.

Як відомо

Джоні Сруї, старший віце-президент Apple з апаратних технологій, сказав на зустрічі з співробітниками, що компанія працює на власному чіпі стільникового модему.

&Quot;цього року ми почали розробку нашого першого внутрішнього стільникового модему, який забезпечить ще один важливий стратегічний перехід", – сказав Джоні Служи.

Прямо зараз 5g-модеми для iPhone 12 поставляються компанією Qualcomm, а партнерство з компанією Apple приносить їй хороші доходи. Зараз, звичайно, Apple не відмовиться від модемів, оскільки вони мають контракт з Qualcomm на найближчі кілька років, але в якийсь момент це станеться.

Srudeji сам також не уточнив, коли вийдуть фірмові модеми і які продукти їх отримають. Але наміри Apple були вже зрозумілі, так як вона купила модемний бізнес Intel в минулому році. На базі цього підрозділу була створена команда, яка займалася створенням модему за власною технологією.

До речі, як тільки з’явилася ця інформація, акції компанії Qualcomm впали.

Джерело: Блумберг