Служба Apple TV + зайняла мізерну частку в США, втричі менше запущеної пізніше HBO Max

21.01.2021 - Просмотров: 20

Apple TV+ повинно було бути відповіддю Apple на потокові сервіси, такі як Netflix, Hulu, Disney+, і так далі. Зрештою, компанія мала великий успіх з Apple Music, де, незважаючи на відставання від послуг, таких як Spotify, темпи зростання все ще вражають. На жаль, те ж саме не можна сказати і про Apple TV+.

За останніми даними JustWatch, заснованим на статистиці, яку вони зібрали, виявилося, що Apple TV+ займає нікчемні 3% американського ринку. Це ставить Apple TV + на останнє місце серед більш-менш значущих потокових сервісів: навіть тарифи Nbcuniversal’s Peacock набагато краще-6%.

Не дивно, що Netflix все ще домінує на ринку США з часткою ринку 31%. Amazon Prime Video насправді займає друге місце з 22%, за нею слідують Hulu з 14% і Disney+ з 13%. Навіть HBO Max, який запущений після Apple TV+, взяв вражаючі 9% частки.

Незрозуміло, чому Apple TV + не робить так добре, як компанія сподівалася. Є кілька теоретичних причин: наприклад, пандемія 2020 року в значній мірі призупинила виробництво фільмів і серіалів, запланованих до випуску компанією Apple. Крім того, додаток Apple TV не особливо зручно і інтуїтивно зрозуміло користувачеві з точки зору пошуку оригінального контенту. Нарешті, самі серіали і фільми Apple TV+, можливо, не були особливо цікаві публіці. Тим не менш, з урахуванням розподілу доступу до служби для всіх нових користувачів нових пристроїв Apple, частка здається занадто мала-можливо, Apple, буде робити краще на стороні телевізора в 2021 році?