Смартфон не для зйомки: складаний Samsung Galaxy Z Fold 2 зайняв лише 40-е місце в рейтингу DxOMark

03.12.2020 - Просмотров: 37

На початку серпня цього року компанія Samsung представила новий складаний смартфон Galaxy Z Fold 2. І тільки тепер фахівці DxOMark змогли оцінити його камеру.

І як?

Нагадаємо, що основна камера гаджета складається з трьох модулів по 12 МП кожен: основний сенсор, надширококутний і телефото. В результаті фахівці DxOMark відзначили точну експозицію цілі, яскраві кольори, ультраширококутний захоплення, який забезпечує дуже широке поле зору, хороший баланс білого в більшості ситуацій, ефективну стабілізацію статичного відео з рук, а також плавне збільшення і зменшення зображення під час попереднього перегляду.

Але є і недоліки. Це втрата текстури, очевидна як на фотографіях, так і на відео, проблеми з автофокусом при слабкому освітленні і в приміщенні, кількість артефактів, більше ніж зазвичай, обмежені проблеми з трекінгом і автофокусом на відео.

&Quot; Samsung Galaxy Z Fold 2 & quot; напевно не варто купувати смартфон, якщо ваша основна мета – відмінна камера. Він досить добре працює в ряді загальних обставин, але має багато дрібних проблем, які можуть викликати проблеми у перфекціоністів", – резюмується в DxOMark.

Рейтинг

В результаті, смартфон отримав 109 балів: 108 за фотографію, 63 за зум і 102 за Відео. І це досить низький бал. У загальному рейтингу DxOMark Samsung Galaxy Z Fold 2 займає всього 40 місце, поступаючись багатьом старим моделям.

Джерело: DxOMark