Смартфон Sony Xperia 1 III з екраном 4к постав на рендерах

29.01.2021 - Просмотров: 7

Ресурс @OnLeaks опублікував на голосовій платформі високоякісні рендери флагманського смартфона Xperia 1 III, який Sony, як очікується, анонсує в кінці лютого-початку березня.

Повідомляється, що пристрій отримає високоякісний OLED-дисплей CinemaWide 4K HDR з дуже вузькими рамками. Розмір цієї панелі складе 6,5 дюйма по діагоналі, співвідношення сторін-21:9.

Габарити пристрою називаються – 161,6 x 67,3 x 8,4 мм, або 9,6 мм, з урахуванням виступаючого блоку багатомодульної задньої камери. До речі, останній буде об’єднувати в собі три датчика зображення (використовується оптика ZEISS), а також 3D-датчик ToF для отримання інформації про глибину сцени.

У ньому говориться, що є бічний сканер відбитків пальців, стандартний 3,5-мм роз’єм для навушників, слот для карт microSD і симетричний порт USB Type-C.

Смартфон, звичайно ж, зможе функціонувати в мобільних мережах п’ятого покоління (5G). Згадуються два фронтальних Динаміка.

Пристрій буде оснащений процесором Snapdragon 888. Він містить вісім ядер з частотою до 2,84 ГГц, графічний прискорювач Adreno 660 і модем Snapdragon X60 5G.