Смартфон Xiaomi на чіпі Snapdragon 775g обростає деталями, а Redmi готує нові апарати зі 108-Мп камерою

01.02.2021 - Просмотров: 9

Інтернет-джерела опублікували нову інформацію про прийдешні смартфони Xiaomi і створений цією компанією бренд Redmi: анонс ряду пристроїв очікується в поточному кварталі.

Фотографії Mi.Com

Не так давно стало відомо, що Xiaomi готує таємничий смартфон на ще не представленому офіційно процесорі Snapdragon 775g. Цей продукт з обчислювальними ядрами Cortex-A78 забезпечить підтримку оперативної пам’яті LPDDR5 об’ємом до 12 ГБ і флеш-накопичувачів UFS 3.1.

Повідомляється, що пристрій буде оснащений OLED-дисплеєм з невеликим отвором для однієї фронтальної камери. Багатомодульна задня камера буде включати в себе 64-мегапіксельний основний датчик; кажуть, що вона підтримує 5-кратний оптичний зум. Акумулятор отримає функцію швидкої зарядки, але його потужність поки не розголошується.

Тим часом генеральний менеджер бренду Redmi Лу Вейбін заявив, що в цьому році очікується випуск нових смартфонів, оснащених 108-мегапіксельною камерою. У таких пристроях, швидше за все, будуть використовуватися датчики Samsung ISOCELL HM2 і ISOCELL HM3.