Смартфони Huawei позбудуться ще одного сервісу Google. Навесні Google Duo перестане працювати на несертифікованих Android

23.01.2021 - Просмотров: 18

Компанія Google відключить ще одну зі своїх служб на смартфонах, які не отримали ліцензію на використання мобільних служб Google (GMS). Серед таких смартфонів найбільш помітними, звичайно ж, є багато моделей Huawei і Honor, випущені з кінця 2019 року.

Свідчення майбутнього відключення таких смартфонів від відео-чату Google Duo було знайдено в коді свіжого оновлення програми Google Duo версії 123.

На даний момент Google Duo можна безпечно використовувати на смартфонах без сертифіката GMS, в тому числі Huawei і Honor. Тим не менш, Google закриє цю лазівку навесні.

Кілька днів тому також було повідомлено, що Google Messages припинить роботу на "несертифікованих" смартфонах Android з 31 березня 2021 року.

Код Google Duo вперше знайшов розпливчасті формулювання – сервіс перестане працювати на "непідтримуваних" пристроях.

Однак ентузіасти в співтоваристві мобільних розробників XDA Developers на цьому не зупинилися і знайшли більш точну інформацію в коді. Мова йде про пристрої & quot;сумісних & quot; з GMS, простіше кажучи, ліцензованих компанією Google. Дата повного відключення та ж-31 Березня. Користувачам буде дано 14 днів на завантаження даних.