Смартфони на Snapdragon 888 отримають по три номерних оновлення Android

18.12.2020 - Просмотров: 34

Проект Google Treble існує з 2017 року, щоб прискорити випуск оновлень для Android шляхом модуляції базової структури. Як ми повідомляли раніше, Google і Qualcomm об’єднали зусилля для оновлення смартфонів на базі Snapdragon.

Важливим поясненням є те, що з моменту випуску Смартфони матимуть три пронумерованих оновлення Android. Що стосується чотирирічної підтримки, то мова йде про невеликі виправлення в системі безпеки.

Починаючи з нової платформи Snapdragon 888, Project Treble буде надавати розширену підтримку для Android і оновлення безпеки, що є великим зрушенням в політиці оновлення програмного забезпечення. Ще в серпні Samsung оголосив, що лінійка Note20 буде отримувати три пронумерованих оновлення для Android. Власна лінійка Google Pixel як і раніше лідирує на ринку Android з трирічним планом оновлень для Android і патчів з безпеки.

Google каже, що всі чіпсети Qualcomm, які будуть працювати на пристроях з Android 11, отримають розширену підтримку програмного забезпечення. На даний момент немає жодної згадки про інших виробників чіпсетів, крім Qualcomm.

Також відомо, що Android 10 в даний час налічує 667 мільйонів активних користувачів, 82% з яких отримали бездротові оновлення безпосередньо на свої пристрої.