Смартфони Xiaomi отримають оптику Hasselblad

23.01.2021 - Просмотров: 19

В останні роки смартфони перестали бути просто засобом спілкування та обміну повідомленнями, вони стали для багатьох відмінними інструментами для фото – і відеозйомки, новими ігровими платформами і так далі.

Сьогодні виробники віддають пріоритет камерам своїх смартфонів. За даними китайських джерел, місцевий виробник смартфонів в даний час веде переговори про партнерство з компанією Hasselblad. Очікується, що перші смартфони з оптикою Hasselblad з’являться на ринку в цьому році.

Рік тому Чан Чен, віце-президент компанії Xiaomi, провів опитування на своїй сторінці в соціальній мережі Weibo. У ньому він поцікавився у користувачів, з якою компанією Xiaomi слід співпрацювати в розробці камер для смартфонів. Було чотири варіанти, включаючи Canon, Nikon і Hasselblad. Хасселблад отримав майже 15 000 голосів, тоді як Canon – 7 714, Nikon – 7 308.

Крім того"Хассельблад" був згаданий в недавно опублікованому патенті Xiaomi, присвяченому камерам для смартфонів. З огляду на ці факти, можна припустити, що Xiaomi, швидше за все, першим випустить смартфон з оптикою Hasselblad. Джерело припускає, що Oppo і Hasselblad також можуть домовитися про співпрацю.