Смартфону Samsung Galaxy A72 5g недодали камер

13.12.2020 - Просмотров: 9

Мережеві джерела опублікували зображення захисного чохла для середньомагістрального смартфона Galaxy A72 5g з підтримкою стільникового зв’язку п’ятого покоління. Презентація цього пристрою відбудеться в першій половині наступного року.

Раніше ходили чутки, що новинка отримає п’ятимодульну головну камеру в конфігурації 64 + 12 + 8 + 5 + 5 мільйонів пікселів. У передній частині нібито буде знаходитися 32-мегапіксельна камера.

Однак, рендери Galaxy A72 5g в захисному корпусі, які з’явилися, дозволяють припустити, що основна камера містить всього чотири модулі з датчиками зображення і спалахом. Всі компоненти укладені в прямокутний блок прямокутної форми з закругленими кутами.

Фронтальна камера поміщається в невеликий отвір в центрі у верхній частині екрана. Остання повинна мати дозвіл Full HD+.

На одному з бічних країв смартфона розташовані кнопки фізичного управління. На нижньому боці розташовані симетричний порт USB Type-C і стандартний 3,5-мм роз’єм для навушників.

Спостерігачі вважають, що новинка може бути заснована на власному процесорі Exynos 1080. Він містить процесорні ядра ARM Cortex-A78 і ARM Cortex-A55, графічну педаль газу Mali-G78 MP10 і 5g-модем зі швидкістю передачі даних до 5,1 Гбіт/сек.