Sony подарувала співробітникам унікальні геймпади для PS5 особливого забарвлення

21.01.2021 - Просмотров: 27

Sony зробила незвичайний подарунок співробітникам, які працювали на консолі PlayStation 5. Їм були подаровані унікальні Геймпади, які більше ніде не можна купити. Про це повідомив менеджер з дизайну PlayStation Джоуї Кролик.

Контролер виконаний в білому кольорі з золотою сталевою інкрустацією на дні. На геймпаді написано & quot;Команда запуску PS5". В іншому пристрій виглядає як класичний геймпад Sony. Можливо, можливість купити цей контролер з’явиться тільки в тому випадку, якщо співробітники компанії вирішать продавати свої пристрої на вторинному ринку.

Як відзначають в GamesRadar, Двоколірна розфарбування робить геймпад більш привабливим і зручним для гри. На даний момент Sony постачає контролери тільки в одній колірній гамі. Чи планує компанія запропонувати інший дизайн, поки неясно.

У той же час, компанія Microsoft випереджає конкурентів, пропонуючи Геймпади в різних кольорах. У середині січня компанія показала контролер, виконаний в червоно-білому кольорі. Очікується, що пристрій надійде в продаж в лютому 2021 року.