Sony попередила про швидкий старт новорічного розпродажу в PS Store-вона почнеться 22 грудня

21.12.2020 - Просмотров: 11

Компанія Sony Interactive Entertainment почала розсилку електронних листів з попередженням про майбутній запуск традиційного новорічного розпродажу в магазині PlayStation Store.

Одне з таких повідомлень отримав пильний користувач Twitter під псевдонімом Wario64. У Північній Америці, як і в Європі, майбутня акція почнеться вже 22 грудня.

Поки не надійшло ніякої інформації про терміни і продукти, що беруть участь в майбутніх розпродажах, але в електронних листах обіцяють *"знижки на відмінні ігри і доповнення" *.

Наш грандіозний новорічний розпродаж ось-ось почнеться! З 22 грудня діятимуть знижки на відмінні ігри та доповнення " , читає текст оголошення від Sony Interactive Entertainment.

Японський видавець називає майбутню акцію грандіозною – понад 1000 найменувань, включаючи найгучніші випуски, були тимчасово знижені в ціні протягом минулорічної кампанії. Нагадаємо, що раніше Epic Games Store і Ubisoft Store вже почали новорічні розпродажі. Початок аналогічної акції на Steam, за неофіційною інформацією, також заплановано на 22 грудня.

На даний момент PlayStation Store залишається ареною "новорічних пропозицій", які передбачають знижки до 70% на сотні проектів. Передсвятковий розпродаж триватиме до 23 грудня.