Sony відмовляється повертати кошти за Cyberpunk 2077, незважаючи на слова CD Projekt RED

15.12.2020 - Просмотров: 36

Вчора студія CD Projekt RED оголосила, що в січні і лютому випустить оновлення з виправленнями основних проблем з консольними версіями Cyberpunk 2077. У зв’язку з цим компанія Sony Interactive Entertainment тепер відмовляє користувачам у поверненні коштів за покупку гри на платформах PlayStation.

За словами користувачів форуму ResetEra і соціальної мережі Twitter, Sony Interactive Entertainment відмовляється повертати гроші гравцям, які завантажили і передали потокове відео Cyberpunk 2077 на PlayStation 4 або PlayStation 5, хоча до недавнього часу ситуація була протилежною.

Так, один гравець надав скріншот чату, в якому представник Sony Interactive Entertainment пропонує дочекатися виправлення Cyberpunk 2077 на PlayStation 4. Примітно, що ця відповідь суперечить словам CD Projekt RED, який сам по собі радить власникам проекту запросити повернення грошей, де б він не був придбаний, будь то роздрібний магазин, PlayStation Store або Microsoft Store.

Оскільки запит на повернення грошей не завжди простий, студія зазначила, що у вас є до 21 грудня, щоб зв’язатися з підтримкою CD Projekt RED за адресою helpmerefund@cdprojektred.Com і заявити про свою проблему.

Cyberpunk 2077 був випущений 10 грудня на PC, Xbox One і PlayStation 4.