Свято у користувачів планшетів з Android, iPad доведеться почекати. Для них, нарешті, оптимізували Google Photos

24.01.2021 - Просмотров: 17

Компанія Google нарешті усунула несправедливість у фотографії Google, яка поставила користувачів планшетів в невигідне становище в порівнянні з користувачами смартфонів.

У червні минулого року компанія Google випустила величезне оновлення для Фото Google. Однак, оновивши глобальну версію смартфона і додавши кілька поліпшень в веб-інтерфейс, розробники нічого не зробили для поліпшення життя користувачів планшетів.

Це було

Тепер несправедливість усунена – в Google Photos реалізована довгоочікувана оптимізація для планшетів. Що цікаво, про неї не було зроблено великого оголошення. Один з користувачів ресурсу соціальних новин Reddit звернув увагу на нововведення, який здивувався, що "про цю велику подію ніхто не говорив".

Став

Новий оптимізований інтерфейс для планшетів поширюється у версії Google Photos для Android під номером 5.25. Додаток для iOS поки не отримав оптимізації, і користувачам iPad доведеться почекати.

Став

Судячи з відгуків Користувачів, новий інтерфейс "набагато краще". У новий інтерфейс додано вікно пошуку у верхній панелі. Панель навігації перемістилася знизу в сторону. Є іконки для швидкого доступу до даних в пам’яті пристрою, архіві, інструментах і сміттєвому баку для вторинної переробки. Є й інші зміни, які роблять використання Сервісу на планшеті більш зручним.