Тім Кук: про Apple Watch, пандемію COVID-19, AR і автомобілі

14.12.2020 - Просмотров: 19

Генеральний директор Apple Тім Кук дуже інформована людина, але при цьому дуже потайний. Він може розповісти нам про нові проекти Apple, які, ймовірно, змусять волосся на шиї встати на ноги. Якби він захотів. Але час від часу він погоджується пройти співбесіду і, якщо він не розкриває ніякої інформації про майбутні продукти компанії в точності, то, принаймні, залишає нам деякі натяки. Цього разу, наприклад, він дав зрозуміти, що Apple зацікавлена в розробці автомобілів. Давайте з’ясуємо, що саме.

Тім Кук не часто дозволяє собі бути відвертим, але іноді він робить винятки

& Quot;чим відрізняється Тім Кук від Стіва Джобса і подробицями його особистого життя

Apple Watch є моїм мотиватором". Візьмемо, наприклад, ідею закриття кілець. Сьогодні ми, напевно, знаємо, що фізична активність і фізичні вправи є ключем до довголіття, здоров’ю і т.Д. Це те, чого я щиро хочу для себе. Годинник мене мотивують-і я можу вибрати будь-який сценарій вправ, будь-яку відому людству тренування. Взагалі кажучи, годинник Apple-це комплексний продукт. Вони містять безліч датчиків стеження, в тому числі для контролю за станом здоров’я серця. І уявіть собі, скільки датчиків може бути в машині", – загорнув Кук.

Власна машина Apple

Дивно, як раптово переключився Тім Кук. Спочатку він говорив про годинник, про датчики, що відстежують фізичний стан користувачів, а потім відразу згадав машину. Що це могло означати? Якщо тільки це не було натяком на плани Apple щодо виробництва власного електромобіля, який знаходиться в стадії розробки протягом багатьох років.

Ти правда думаєш, що Тім Кук сказав про машину випадково? Зазвичай всі слова людей на таких постах ретельно продумані. Отже, запис Apple Car тут не випадковий

Швидше за все, генеральний директор вирішив, що велика кількість витоків на тему, патенти, які компанія отримує майже щотижня, вже дали користувачам уявлення про те, що насправді працює Купертіно. Тому Кук вирішив залишити нам невеликий паспорт. Тим більше, що він більше нічого не розповідав нам про машину.

&Quot;Тім Кук: ми завжди робимо те, що вважаємо правильним

Відразу після того, як Apple Watch Cook переключився на COVID-19. Генеральний директор визнав, що незважаючи на те, що він сам працює в Apple Park, більшість співробітників працюють вдома. В цілому не більше 15% людей, які повинні там працювати, в даний час знаходяться на території кампуса.

Маски з Covid-19 від Apple

Такі обмеження є необхідною вимогою безпеки під час пандемії, яка пішла в нікуди і досі становить небезпеку. З цієї причини, ДО РЕЧІ, Купертіно вирішив зайнятися виробництвом засобів індивідуального захисту.

Тім Кук працює в Apple Park разом з 15% компанії

Ми зібрали наших вендорів-фахівців і сказали їм: давайте переконаємося, що дефіцитні маски та інші захисні засоби, легкодоступні. Ми працювали в кризовому режимі, і у нас були співробітники по всьому світу, яких потрібно було захищати. Ми в найкоротші терміни створили ланцюжок поставок масок і в підсумку поставили їх лікарям і медичним працівникам, пожертвувавши майже 40 мільйонів масок. Ми використовували наш досвід в області логістики, виробництва і підбору партнерів, і все вийшло, – сказав Кук.

Навіщо потрібна доповнена реальність

Використання засобів індивідуального захисту змінило спосіб спілкування людей, це правда, визнав Кук. Маски закривають більшу частину обличчя, роблячи максимум видимим очі співрозмовника. Доповнена реальність може стати в нагоді тут.

Augmented reality любить Тіма Кука більше, ніж віртуальну реальність

&Quot; Я думаю, що ми На порозі багатьох нових речей. Я захоплююся розширеною реальністю більше, ніж віртуальною, через її неінвазивність. Якщо VR охоплює весь простір, на який ми дивимося, то AR дозволяє доповнювати його, прикрашати, надавати йому нову інформацію. АР дозволяє оживити розмову зі співрозмовником. Адже якщо ви говорите про статтю в журналі, ви можете звернутися до доповненої реальності, щоб підкріпити свої слова візуально. Це так здорово", – сказав Кук.

&Quot; Тім Кук не покине Еппл. А бонус в $76 млн. Тут ні при чому. Як завжди, Тім Кук говорив все і нічого одночасно. Насправді, мені здається, що останнім часом він став ще більш потайним. Я пам’ятаю кілька років тому, коли він активно просував функцію цукру в крові для одного з фірмових пристроїв Apple. Він зізнався, що користувався ним під час одного зі своїх виступів перед студентами і описав особливості вимірювань, але в якийсь момент взагалі перестав згадувати лічильник глюкози. Мабуть, щось не вийшло, і компанія була змушена заморозити проект. З тих пір Кук не говорить ні про що заздалегідь, вважаючи за краще взагалі не згадувати тему майбутніх інновацій