Трирічні Sony Xperia і чотирирічний Xiaomi Mi Note 2 отримали Android 11

23.01.2021 - Просмотров: 39

Ентузіасти продовжують радувати користувачів смартфонів, які більше не сподівалися отримати оновлення Android 11. Неофіційне оновлення з Android 11 тепер може встановити користувачі Sony Xperia XZ1( огляд), Xperia XZ1 Compact і Xiaomi Mi Note 2 (огляд).

Sony представила Xperia XZ1 і Xperia XZ1 Compact восени 2017 року на IFA в Берліні. Обидва смартфони спочатку поставлялися з встановленим Android 8.0 Oreo.

Xiaomi Mi Примітка 2 дебютував ще раніше, в жовтні 2016 року, і зупинився на Android 6.0.1 Marshmallow з оболонкою MIUI 8 з коробки.

Як повідомлялося в співтоваристві розробників мобільних пристроїв XDA Developers, для моделей Sony Xperia XZ1 була портована неофіційна оболонка LineageOS 18.1, Заснована на останній версії операційної системи Android 11. З відомих помилок відзначена тільки Зникаюча функція граматичної перевірки, якщо поміняти клавіатуру за замовчуванням.

Бета-версія Pixel Experience для Android 11 тепер доступна для Xiaomi Mi Note 2, яка включає в себе всі додатки Google і Pixel "плюси", в тому числі Pixel Launcher, шпалери, іконки, шрифти і завантажувальна анімація.