Цей смартфон Xiaomi запустив суперцикл. Xiaomi Mi 10 призвів до масового переходу власників Xiaomi Mi 6 на нові смартфони

01.02.2021 - Просмотров: 26

Xiaomi провела дослідження серед колишніх власників Xiaomi Mi 6, щоб з’ясувати, який із сучасних смартфонів воліла більшість користувачів цього пристрою при оновленні. Цим смартфоном виявився Xiaomi Mi 10.

У серпні минулого року Лей Цзюнь звернувся до користувачів через соціальну мережу Weibo з питанням про те, що ж найкраще Xiaomi створила за 10 років свого існування. Багато користувачів говорили, що одним з кращих продуктів компанії став смартфон Xiaomi Mi 6.

Xiaomi Mi 6

Xiaomi Mi 6 був випущений в 2017 році, він привернув увагу величезної кількості шанувальників завдяки своєму балансу, характеристикам, розмірам і ціні. Xiaomi Mi 8 і Xiaomi Mi 9, які слідували за ними протягом наступних двох років, також були популярні, але не настільки. Нарешті, Xiaomi Mi 10, випущений в минулому році, призвів до масового переходу власників Xiaomi Mi 6 на нові смартфони. Використовуючи термінологію Apple, Xiaomi Mi 10 запустив так званий "суперцикл". Йдеться про ситуацію, коли рекордна кількість власників смартфонів Xiaomi та інших пристроїв були готові перейти на новий флагман.

23 Січня Xiaomi офіційно оголосила, що всього за 21 день продажу Xiaomi Mi 11 перевищили 1 мільйон. У той же час флагман попереднього покоління Xiaomi Mi 10 подешевшав, і Xiaomi заявила, що планує продавати цю модель ще рік.