У Huawei продемонстрували головне достоїнство замінника Android. HarmonyOS дозволяє пристроям тісно взаємодіяти

24.01.2021 - Просмотров: 31

На щорічній конференції Ван Чэнлу (Wang Chenglu), президент підрозділу споживчого програмного забезпечення Huawei, в прямому ефірі продемонстрував одне з головних переваг "власної заміни" Android – операційної системи HarmonyOS 2.0.

На початку січня Ван Ченлу розкрив основні відмінності між HarmonyOS, iOS і Android. А потім в якості однієї з трьох основних сильних сторін платформи він назвав екосистему взаємодіючих пристроїв.

На конференції топ-менеджер показав по чотирьом "реальним сценаріям", як це буде працювати. Просто торкнувшись мітки NFC смарт-домашнього пристрою, такого як смарт-піч, користувач відразу ж отримає всі елементи управління на своєму смартфоні і доступ до рецептів.

Другий приклад-онлайн-покупки. Якщо користувач відкриє додаток з магазином JD і торкнеться іншого смартфона, то на другому смартфоні з’явиться та ж сама карта продукту і інтерфейс магазину. Головна особливість полягає в тому, що для цього другому користувачеві не потрібно встановлювати додаток JD на свій смартфон.

Третій приклад-підключення смартфона до телевізора і потокове відтворення контенту. При підключенні пристроїв до однієї мережі відеопотік автоматично виявляється і передається на великий екран.

Інтерфейс програми, включаючи коментарі та карти продуктів, автоматично налаштовується, поширюючись праворуч і ліворуч від центральної частини з відео. При відтворенні панорамного відео на 360°, смартфон автоматично перетворюється в пульт дистанційного керування, ви можете управляти положенням камери на відео.

Нарешті, за допомогою HarmonyOS можна проводити багатокористувацькі конференції з презентаціями. Як зазначив Ван Ченлу, смартфон з HarmonyOS, підключений до телевізора, прекрасно вирішує стандартні проблеми багатьох сервісів відеоконференцій, такі як нестабільність, нечіткість, відсутність запису і так далі.

Топ-менеджер зазначив, що 2021 рік буде першим роком великого запуску HarmonyOS. В даний час виходять смарт-телевізори з HarmonyOS, а розробники тестують HarmonyOS 2.0 (HONGMENG OS 2.0 В Китаї) на мобільних телефонах. Ван Ченлу підкреслив, що HarmonyOS може бути відкрита для сторонніх розробників. Компанія також планує, що HarmonyOS офіційно з’явиться на смартфонах Huawei до кінця року.