У корпусі Samsung Galaxy Z Fold3 буде місце для S Pen

25.12.2020 - Просмотров: 55

Росс Янг, засновник Display Supply Chain Consultants і DisplaySearch, опублікував інформацію про майбутній випуск флагманського смартфона Samsung, який буде оснащений вигнутим екраном.

Ми говоримо про модель під назвою Samsung Galaxy Z Fold3, яка матиме ряд відмінностей від Galaxy Z Fold2, показаних на фотографії в цьому пості. Джерело стверджує, що обидва екрани Galaxy Z Fold3 будуть трохи менше свого попередника.

Чому це буде зроблено? Щоб звільнити місце всередині корпусу для зберігання електронної ручки S Pen. Samsung вже підтвердив, що стилус більше не буде ексклюзивним аксесуаром для лінії Galaxy Note. Очікується, що його підтримка буде додана в Galaxy S21 Ultra, але в смартфоні не буде місця для зберігання S Pen. Samsung Galaxy Z Fold3 матиме такий слот.

Samsung Galaxy Z fold3 складаний екран повинен зменшитися до 7,55 дюймів, в той час як зовнішній екран буде 6,21 дюйма. Варто відзначити, що зміни будуть незначними, так як Samsung Galaxy Z Fold2 має екрани 7,59 і 6,23 дюйма відповідно.

Однак, він також додав, що нові папки Galaxy z Flp серії отримають більший ltpo-екран до 6,7 дюймів і підтримку високої частоти оновлення 120 Гц.