В Android 12 з’явиться підтримка управління за допомогою постукувань по корпусу пристрою

24.01.2021 - Просмотров: 21

Минулого року повідомлялося, що розробники з Google мають намір додати в Android 11 підтримку різних команд шляхом натискання на задню частину пристрою. Однак, врешті-решт, ця функція не була реалізована, і зараз в онлайн-джерелах повідомляється, що якийсь інструмент буде доступний в Android 12, запуск якого запланований на кінець цього року.

Підтримка управління прослуховуванням в Android 11, Як повідомляється, розроблялася під кодовим ім’ям Columbus. Передбачалося, що для виконання дії користувачеві буде потрібно лише двічі злегка постукати по задній частині пристрою. За замовчуванням ця дія активувало голосовий помічник Google Assistant, але при необхідності можна задати і інші команди, такі як запуск камери, Зупинка сигналу тривоги, відтворення і зупинка відео, відключення звуку і т.Д.

Чомусь до моменту запуску Android 11 розробники вирішили не використовувати інструмент Columbus. Тепер стало відомо, що подобу цієї функції буде доступно власникам пристроїв під управлінням Android 12. За словами джерела, натиснувши на корпус пристрою, можна буде активувати Google Assistant, робити скріншоти, зупиняти і відновлювати мультимедійний контент, відкривати панель повідомлень, а також відкривати список недавно використаних додатків. При необхідності цю функцію можна відключити в налаштуваннях пристрою.

Варто відзначити, що Google ще не випустила жодної бета-версії Android 12. Це означає, що до моменту запуску ОС інструмент активації функції торкання може бути змінений або взагалі не включений в збірку.