Випробування на міцність Samsung Galaxy S21 Ultra і iPhone 12 Pro Max (відео)

29.01.2021 - Просмотров: 27

Діабет 2 типу можна сповільнити за допомогою низкоуглеводной дієти

Австралійське національне наукове агентство CSIRO внесло свій внесок у нове міжнародне дослідження і довів, що споживання меншої кількості вуглеводів потенційно може призвести до ремісії діабету 2 типу. Однак результати дослідження виявилися неоднозначними, в результаті тривалої дієти ефективність ремісії знижується. Інт.

Читати далі

Відкриття транспортних тунелів бурової компанії пройде в дусі Fallout

Черговий проект невтомного інженера, винахідника і мільярдера Ілона Маска рухається до успішного завершення. Проект LVCC Loop компанії Boring Company, метою якого є будівництво підземної комунікаційної системи під Конгрес-центром Лас-Вегаса, майже готовий, і його запуск затримується тільки через карантинних заходів, викликаних ПА.

Читати далі

Було створено пристрій, що поєднує гру Mario Kart з фітнесом (відео)

Пандемія коронавірусу змусила багато країн ввести суворі карантинні обмеження, перейти на дистанційне навчання і віддалену роботу з дому. В результаті люди були позбавлені можливості вести активний спосіб життя і у багатьох стали виникати проблеми із зайвою вагою. Численні фітнес-центри можуть допомогти в боротьбі з ожирінням.

Читати далі

Прототип електромобіля Sony Vision-S проходить реальні випробування (5 фото + 2 відео)

Sony здивувала своїх шанувальників на торішній виставці CES 2020, продемонструвавши концептуальний електромобіль на базі платформи Vision-S. Вже на нинішній виставці CES 2021 розробники Sony оголосили про початок реальних випробувань прототипу фірмового електромобіля, що проходять на дорогах Австрії.

Читати далі

Випущені кросівки з вбудованою відеокартою RTX 3080 (відео)

Ситуація з поставкою на ринок найпотужніших відеокарт GeForce RTX 3080 продовжує залишатися напруженою. Гострий дефіцит триватиме, за оцінками експертів, весь перший квартал 2021 року. Популярність відеокарт була побита маркетологами компанії RTKFT, яка випускала разом з виробником чохли, комплектуючі та аксесуари для ігрового ринку P.

Детальніше

Флагманські смартфони від провідних виробників Apple і Samsung неодноразово тестувалися ентузіастами та експертами на міцність і стійкість корпусів до механічних ударів і подряпин. Тепер автори YouTube-каналу EverythingApplePro вирішили зібрати топові пристрої конкурентів в очному поєдинку. Флагману Samsung Galaxy S21 Ultra протистояв смартфон iPhone 12 Pro Max.

Нагадаємо, що в iPhone 12 Pro Max екран захищений керамічним захисним склом Corning, яке має включення керамічних монокристалів. За даними Apple, керамічне покриття забезпечує в чотири рази більшу" виживаність " екрану в порівнянні зі стандартним захисним покриттям. Модель Samsung Galaxy S21 Ultra має Gorilla Glass Victus, яке вважається найміцнішим покриттям, створеним тією ж компанією Corning.

На перших етапах тестування флагманські смартфони з топовим на сьогоднішній день захистом без проблем пережили падіння на бетонну підлогу з висоти пояса і людського зросту. Винятком став об’єктив камери Galaxy S21 Ultra, який відлетів при падінні. Однак екрани не постраждали.

Експерт каналу EverythingApplePro Філіп Корой вирішив перевірити міцність смартфонів при падінні з висоти, що значно перевищує зріст людини-близько 3 метрів. Для цього блогеру довелося скористатися сходами. Падіння Galaxy S21 Ultra на край, не привело ні до яких пошкоджень. Його конкурент в першому ж випробуванні невдало приземлився на задню кришку, яка була покрита павутиною тріщин. Однак дисплеї обох моделей не втратили своєї функціональності і не отримали ніяких видимих пошкоджень.

Фінальний тест, коли смартфони впали на дисплей, призвів до появи сітки тріщин на моделі Galaxy S21 Ultra, яка відключила підекранний датчик відбитків пальців. IPhone 12 Pro Max не був пошкоджений, коли впав на дисплей. У підсумку блогер відзначив високі характеристики міцності обох моделей смартфонів і не присудив перемогу жодному пристрою.

Тобі сподобався пост? Приєднуйтесь до нас на Facebook!