Всесвіт To the Moon в 2021 році поповниться коміксом, пов’язаним з Impostor Factory

25.12.2020 - Просмотров: 22

Засновник Freebird Games Кан Гао оголосив на своєму мікроблозі про офіційний коміксі, події якого розгортаються у Всесвіті зворушливої пригоди на місяць.

За словами Гао, графічний роман прибуде на віртуальні та роздрібні полиці в 2021 році одночасно з фабрикою Impostor. Вихід останнього, слід нагадати, нещодавно був відкладений до весни цього року.

Розробник обіцяє більше 50 сторінок "сторонніх (і не дуже) історій " , а також головну сюжетну лінію, безпосередньо пов’язану з фабрикою "Імпостор". Про що вона буде розповідатися, поки неясно.

На даному етапі ми знаємо, що комікс буде сфокусований на співробітниках корпорації Sigmund (SigCorp), яка займається візуалізацією бажань інших людей. Зокрема, мова йде про дві пари, Єву Розалін і Нілу Уоттс, а також Роберта Ліна і Роксана Вінтерс.

Оголошуємо про анонсування офіційного серіалу & quot; на місяць / SigCorp" з боку (і не з боку) комічного коміксу, що ілюструється @Eastxide, який буде випущений разом з Impostor Factory в наступному році! pic.Twitter . Com/2qt2klyx4w

  • Kan Gao (@Reives_Freebird) 24 грудня 2020

На додаток до Impostor Factory та її графічного роману, Freebird Games працює над секретним проектом (який буде оголошено незабаром після виходу Impostor Factory) та адаптацією оригіналу до Місяця.

Крім того, Freebird Games готує деякі & quot;веселі речі " для шанувальників серії до ювілею To the Moon – зворушливі пригоди буде 10 років 1 листопада 2021 року.

Фабрика Impostor створюється виключно для ПК (Пар). В описі сервісу Valve розробники обіцяють, що гра не зажадає знання попередніх частин, незважаючи на очевидні зв’язки з ними.