Всі 19 пристроїв, які Apple випустила в 2020 році. В одній картинці

09.12.2020 - Просмотров: 6

2020, Незважаючи на пандемію COVID-19 і всі наслідки, що випливають звідси ("дефіцит" – головне слово в світі електроніки), був дуже продуктивним для Apple – з початку року гігант Купертіна ввів цілих 19 (!) Нових пристроїв. Розробник і дизайнер Паркер Ортолані опублікував у своєму Твіттері зображення, в якому хронологічно впорядковані всі продукти Apple, випущені в цьому році.

Буквально вчора Apple представила останню очікувану (не рахуючи розумних GPS маяків AirTag, які також давно ходять чутки) новинку цього року – охоплюють навушники AirPods Max. Як відомо, в цьому році Apple провела три осінніх презентації і, крім пристроїв, випустила нові версії операційної системи і запустила ще пару сервісів. Нижче наведено повний список усіх продуктів, які Apple випустила цього року.

Беручи до уваги, мабуть, найсильніший модельний ряд за всі роки і останні звіти аналітиків про успішні продажі нових продуктів, можна з великою впевненістю сказати, що в кінці цього кварталу, який Apple традиційно є найуспішнішим, компанія покаже абсолютний рекорд квартальної виручки. Заглядаючи вперед, на початку 2021 року Apple продовжить оновлення лінійки комп’ютерів Mac і передасть залишилися моделі на власні ARM-процесори M1, а також випустить бездротові навушники AirPods 3 з Pro-модельним дизайном.