Всі шпалери для Samsung Galaxy S21, включаючи живі. Архів і демонстрація

19.12.2020 - Просмотров: 26

Офіційне анонсування смартфонів Samsung Galaxy S21 очікується не раніше січня наступного року, але майже вся інформація про ці пристрої доступна в Інтернеті, і тепер джерела опублікували всі шпалери для нової лінійки.

Шпалери для смартфонів витягуються модерами після появи прошивки телефону в Мережі, як правило, це відбувається після офіційного оголошення, але перший Samsung Galaxy S21 вже потрапив в руки блогерів, імовірно підписали угоду про нерозголошення, щоб встигнути вчасно підготувати докладні огляди і тести до оголошення.

Офіційні шпалери Galaxy S21 серії були розділені відомим інсайдером на прізвисько Джиммі є Promo, який розмістив їх на Mediafire і на своїй сторінці телеграми. Колекція включає в себе більше двох десятків шпалер, в тому числі 12 стандартних шпалер для смартфонів, 4 штуки для режиму DeX і 5 видів живих анімованих шпалер.

Сьогодні в мережі з’явилася оновлена інформація про ціни на Samsung Galaxy S21 серії для європейських ринків, де смартфони повинні з’явитися 14 Січня.