Xbox напружився? Apple випустить нову ігрову Apple TV

24.12.2020 - Просмотров: 15

У нової моделі Apple TV все ще є шанс, але з кожним днем вона стає все стрункішою і стрункішою. І справа не в Amazon або приставках Google. Додаток Apple TV входить в комплект поставки Samsung, Sony, LG та інших смарт-телевізорів, а сервіс Apple TV+ на них вже приносить Apple більше доходів, ніж продажі медіаплеєра Apple TV. Якби випуск нового Apple TV в першій половині 2021 року не був передбачений Марком Гурманом (Mark Gurman) з Bloomberg, я б не став обговорювати цю тему. Але, схоже, буде нове Apple TV, і він матиме фокус гри.

Яблуко буде робити акцент на ігри в новому Apple TV

Реліз Apple TV 6 в наступному році було передбачено іншими джерелами, такими як Nikkei Азії. За непідтвердженими даними, тестування Apple TV 6 було успішно завершено минулої весни, а в травні статус пристрою змінився на "готовий до відправки". Але ні в травні, ні цієї осені про пристрій так і не було оголошено. Присвоєння цього статусу продукту означає, що він може бути випущений на волю громадськості.

Багато пристроїв були оголошені до отримання цього статусу: наприклад, iPhone, iPad, Apple Watch, HomePod і AirPower. Apple TV 6 дозрів (для остаточного тестування), Зрілі (отримав схвалення), і, можливо, навіть перезрілі (занадто багато часу пройшло з жовтня 2019, коли вона була затверджена) – і модель, що підлягає поданню в березні 2021 буде майже напевно буде відрізнятися від Apple TV 6 від цього Травня чутки.

Яблучне телебачення і пульт дистанційного керування вже дуже застарів

Що нового в Apple TV 6?

Apple планує серйозно оновити Apple TV-що робить пристрій привабливою ігровою платформою, оновлення пульта дистанційного керування і заміна чіпа на більш сучасний. Apple TV 4K, п’яте (останнє на сьогоднішній день) покоління Apple TV модель, випущена восени 2017 року, має 6-ядерний Apple A10X Fusion. Apple TV HD, четверте покоління пристрою, має 2-ядерний Apple A8 на всіх.

Оновлення виправить багато проблем Apple TV, але, щоб "розірвати ринок" потрібно стрибок, принаймні, стільки ж, скільки ви зробили в 2015 році. Коли tvOS нехай сторонніх розробників, відкрив tvOS App Store, і Тім Кук сказав, що майбутнє Apple TV сторонніх додатків.

Коли Apple TV 6 виходить

Єдине, що Bloomberg і Марк твердо обіцяють, що нова модель Apple TV буде оголошена в першій половині 2021 року. Мабуть, навесні. Ймовірно, з прес-релізом.

Оскільки вони посилаються на "добре інформоване джерело", вони, ймовірно, знають більше, ніж вони говорять. Розкриваючи деталі, вони могли втратити його.

У бета-версіях tvOS 13 і tvOS 14 у списку підтримуваних пристроїв згадувалося загадкове пристрій під кодовою назвою Neptune з позначенням T1125, а потім J305, з ідентифікатором моделі AppleTV11,1. Ймовірно, це один і той же пристрій. Процесорна Архітектура пристрою-ARM64e, що має на увазі, що система-на-кристалі в даному пристрої є як мінімум Apple A12. Цій вимозі також відповідають Apple A13, Apple A14 і M1.

Концепція нового пульта дистанційного керування для Apple TV

Бета-версії iOS 14 також виявили сліди нового пульта дистанційного керування для Apple TV. За словами Джона Проссера (Травень 2020), Apple TV 6 використовує Apple 12x або Apple A12Z, флеш-пам’ять подвоюється, або до 64/128 Гб або навіть 64/256. Інша версія системи на кристалі менш специфічна: Apple A12/12x/12Z, Apple A13 або навіть Apple A14.

&Quot; Пульт дистанційного керування не буде входити в комплект поставки Apple TV 6, його доведеться купувати окремо.

У порівнянні з існуючим пультом дистанційного керування Новий краще (в чому і як – невідомо), але його головною перевагою є чіп Apple U1, завдяки якому він буде знайдений в програмі Find My.

Apple випустить Apple TV 7?

На додаток до Apple TV 6, деякі джерела також передбачають випуск Apple TV 7. Ця модель буде включати спеціальну версію Apple A14X (!), Оптимізовану для Apple TV 7, Apple Arcade (де з’являться дуже ресурсомісткі ігри). Так як багато хто з цих ігор зажадають десятки або навіть сотні гігабайт SSD-пам’яті, Apple TV 7 матиме ємність не менше 512 Гб. Більш дорогі варіанти матимуть 1 або 2 ТБ.

Популярно, Apple TV 7 був перероблений Apple TV Pro. Але щось в його зовнішній вигляд Я не вірю. А що щодо вас? Розкажіть нам, що ви думаєте про це в нашому чаті, там же є і голосовий чат.