Xiaomi Mi 10 відчутно подешевшав, компанія буде продавати цей флагман ще цілий рік

23.01.2021 - Просмотров: 16

Наступна версія Xiaomi Mi 10 оснащена новітнім Snapdragon 870

Раніше Xiaomi офіційно оголосила про те, що ціни на всі версії флагманського смартфона минулого року Xiaomi Mi 10 будуть знижені. Вже сьогодні бажаючі придбати стандартну версію Xiaomi Mi 10, яка оснащена 8 ГБ оперативної пам’яті і 128 ГБ флеш-пам’яті, за $525.

Версія Xiaomi Mi 10, яка отримує 8 ГБ оперативної пам’яті і 256 ГБ флеш-пам’яті, тепер доступна за $555, в той час як старіша версія, оснащена 12 ГБ оперативної пам’яті і 256 ГБ флеш-пам’яті, доступна в магазинах за $620.

Lu Weibong, який служить в якості президента Xiaomi Group China і генеральний директор Redmi, розмістив на своїй відповідної інформації, заявивши, що цей флагман досі не має недоліків, особливо з такою ціною.

Перевагами смартфона є SoC Snapdragon 865, відмінний гіперболоїдний екран, хороша камера з оптичною стабілізацією зображення, високоякісний стереозвук двох динаміків, тривалий час роботи від батареї і швидка дротова і бездротова зарядка. Він сказав, що Xiaomi планує продавати цей смартфон ще протягом року.

Пан Цзютан, партнер в промисловому інвестиційному відділі компанії Xiaomi, сказав, що акції Xiaomi Mi 10 на вагах досить багато, крім того, Xiaomi продовжує виробництво, і пристрій стає ще більш привабливим після падіння цін. Ще раніше він першим підтвердив інформацію про плани Xiaomi з продажу смартфона протягом ще одного року.

Лу Вейбінг також сказав, що він підготував два Набори викруток, для себе і глави Xiaomi Лей Цзунь, щоб піти на завод, щоб допомогти виробляти більш дешеві Xiaomi Мі 10 і Xiaomi Мі 11.